Owijarka do palet SIAT ProWrap - talerzowa - rozciąg do 350 % ,,PW''
ProWrap - półautomatyczna owijarka do palet - głowica PW zmotoryzowany rozciąg folii
ProWrap to półautomatyczna owijarka palet folia stretch. Zapewnia wszechstronne możliwości dla intensywnych i wymagających zastosowań folii. Poczynając od głowic folii z hamulcem elektromagnetycznym, kończąc na zmotoryzowanym rozciągu folii: ProWrap oferuje właściwe rozwiązania na najbardziej wymagających aplikacji.
Może być wyposażona w różnego rodzaju głowicę przystosowane do każdej folii:
- ,,PW'' - rozciąg zmotoryzowany (poziom wstępnego rozciągu 100-350% do folii POWER, SUPER POWER)
Dotykowy Ekran Operatora:
- 7” dotykowy ekran operatora z różnymi trybami pracy
- 12 programów indywidualnych & nieskończona biblioteka na Siat OptiRun
- Półautomatyczny I ręczny tryb pracy
- Niezależna prędkość głowicy góra/dół & prędkość platformy
- Niezależna regulacja ilości górnych i dolnych owinięć oraz wiele dodatkowych funkcji
- Wyłącznik bezpieczeństwa zgodny z wymogami
OptiRun jest to System Zdalnego Monitorowania w czasie rzeczywistym wydajności maszyny z między innymi monitorowaniem zużycia folii na każdą paletę oraz możliwością zdalnej diagnostyki maszyny.
Użytkownik może połączyć się z maszyną przy pomocy dowolnego sprzętu (PC, tablet lub smartphone).
Wdrożony zgodnie z zasadą Przemysł 4.0, OptiRun gwarantuje oszczędności w zasobach i czasie przez produktywność, czas pracy, oraz zużycie folii.
Główne cechy OptiRun:
- Przegląd maszyny i status operacyjny – zapewnia natychmiastowy podgląd pulpitu maszyny i chwilowych parametrów, czasu włączenia i czasu pracy, aktywnych alertów i historii alertów.
- Statystyka – dostęp do licznika palet, cykli rozpoczętych i zakończonych, licznik alertów.
- Pomiar zużycia folii – dokonuje pomiaru zużycia folii w metrach i gramach na paletę oraz na dzień pracy.
- Programy (biblioteka i licznik) – możliwość eksportowania i przechowywania programów w bibliotece. Monitoruje czas trwania programu oraz zużycie folii na program.
- Przeglądy & Konfiguracja – możliwość weryfikacji napędów, naciągu folii oraz trendu zmian temperatury/obciążenia. Umożliwia kontrolę I wykonanie przeglądów prewencyjnych i serwisu ograniczając możliwość wystąpienia awarii uniemożliwiającej pracę maszyny.
- Dokumentacja – łatwy dostęp do instrukcji obsługi maszyny
| Nośność platformy obrotowej: | 2400 KG |
| Ilość programów do zapisu: | 12 indywidualnych programów |
| Wysokość owijania: | 2200 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Średnica platformy obrotowej: | 1650 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Rozciąg folii: | 350 % PW |
| Naciąg folii: | Sterowanie z panelu zakres |
| Rodzaj głowicy: | Głowica zmotoryzowana ,,PW'' |
| Wydajność: | 25–35 palet/h |
| Prędkość obrotowa platformy: | 6–12 rpm |
| Zasilanie: | 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz |
| Poziom hałasu: | 72 dB(A) |
| Temperatura pracy: | 5–40°C |
Wyposażenie dodatkowe owijarki do palet OneWrap:
- Zintegrowany system ważenia po urządzeniem,
- Dostępne różne średnice platform obrotowych, głowice oraz wyższe kolumny (jako opcja dodatkowa).
- MONTAŻ ORAZ SZKOLENIE - opcja dodatkowa w zależności od lokalizacji.
- Fotokomórka do czarnej folii lub produktów kolorowych,
- Panel elektryczny podgrzewany (temperatur pracy od -20°C do +20°C),
- Rampa załadowcza zwykła lub wydłużona,
- Zabezpieczenia ochronne i bariery antywłamaniowe,
- Wykonanie ze stali nierdzewnej,
- Inna kolorystyka urządzenia,
- Uchwyt na folię,
- Etykieciarka do palet
| WYSYŁKA GRATIS | 0 zł |
| ODBIÓR Z MAGAZYNU | 0 zł |