Owijarka do palet SIAT OneWrap - stacjonarna - talerzowa - głowica ze zmotoryzowanym rozciągiem 240% ,,LP'' + NAJAZD
Cechy urządzenia – wersja 2400 kg, głowica z rozciągiem wstępnym 240%:
-
Wózek z napędem pasowym – stabilna i płynna praca głowicy rozciągającej.
-
Rozciąg wstępny folii: 240% – stały, fabrycznie ustawiany pre-stretch zapewniający znaczącą oszczędność folii.
-
Naciąg folii sterowany z panelu: zakres 1–99 – precyzyjne dostosowanie siły docisku folii do rodzaju ładunku.
-
Dwa punkty dostępu dla wózków widłowych – wygodne i bezpieczne podnoszenie oraz zmiana pozycji maszyny.
-
Fotokomórka wykrywająca wysokość palety – automatyczne dopasowanie cyklu owijania.
-
Odchylana kolumna na zawiasach – ułatwia transport, montaż oraz serwis maszyn.
-
Funkcja blokowania stołu obrotowego – zapobiega niepożądanym ruchom podczas załadunku i rozładunku palet.
-
Ładowność platformy: 2400 kg – przystosowana do ciężkich ładunków i intensywnej pracy przemysłowej.
-
Platforma obrotowa: 1500 mm
(dostępne również inne średnice platform – możliwość dopasowania do palet niestandardowych zgodnie z potrzebami klienta)
Spraw, aby pakowanie było wygodne i szybkie. Nowoczesna owijarka talerzowa do palet OneWrap zdecydowanie usprawnia proces zabezpieczania ładunków. Wariant „LP” jest wyposażony w wstępny zmotoryzowany rozciąg folii do 240%. Programami oraz trybami pracy steruje się poprzez czytelny i intuicyjny panel. To niezwykle funkcjonalna maszyna do pakowania, która przyspieszy pracę Twojej firmy.
Owijarka do palet OneWrap – zalety
Dlaczego warto wybrać właśnie owijarkę do palet OneWrap? Jej najważniejsze zalety obejmują:
- 10 różnych programów, które można dostosować do własnych potrzeb i 5 trybów pracy,
- intuicyjny panel sterowania z dużym wyświetlaczem i czytelnymi ikonami,
- dwa punkty dostępu dla wózków widłowych do łatwej zmiany pozycji maszyny,
- możliwość zatrzymania cyklu pracy w dowolnym momencie, a następnie jego wznowienia,
- programowalna ilość owinięć,
- zmienna prędkość w fazie wznoszenia i opadania,
- łatwość montażu.
To wszechstronne narzędzie do pakowania, które jest niezwykle przyjazne dla użytkownika, szybkie i funkcjonalne!
Owijarka OneWrap – zastosowanie
Gdzie sprawdzi się owijarka do palet OneWrap? To idealne rozwiązanie dla branż:
- spożywczej,
- winiarskiej i alkoholowej,
- farmaceutycznej,
- logistycznej,
- handlu elektronicznego.
Owijarka OneWrap - opis głowicy
GŁOWICA ,,LP’’ - głowica ze wstępnym zmotoryzowanym rozciągiem 200 lub 240 % do wyboru. Jest to głowica gdzie bardzo dokładnie możemy dozować naciąg/naprężenie folii delikatnie balansując pomiędzy naprężeniem folii na maszynie a ściśliwością folii rozciągniętej. Jest to najbardziej wydajna głowica. Stosowana już powyżej 20 owijanych palet dziennie.
Urządzenie współpracuje z folią maszynową POWER i SUPERPOWER 15-30um. Jest kompaktowe i niezawodne, pozwala na owijanie folią ładunków do 2400 kg. Z całą pewnością sprawdzi się również w Twojej firmie, usprawniając wykonywanie codziennych zadań.
Sprawdź również pozostałe owijarki do palet z naszej oferty!
| Nośność platformy obrotowej: | 2400 KG |
| Ilość programów do zapisu: | 9 + 1 program do trybu ręcznego |
| Wysokość owijania: | 2100 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Średnica platformy obrotowej: | 1500 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Rozciąg folii: | 240 % |
| Naciąg folii: | Sterowanie z panelu zakres 1-99 |
| Rodzaj głowicy: | Głowica zmotoryzowana ,,LP'' |
| Wydajność: | 25–35 palet/h |
| Prędkość obrotowa platformy: | 6–12 rpm |
| Zasilanie: | 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz |
| Poziom hałasu: | 72 dB(A) |
| Temperatura pracy: | 5–40°C |
Wyposażenie dodatkowe owijarki do palet:
- Opcjonalne średnice platformy: 1500 mm platforma z wcięciem typu ,,EH'' S (maks. 1200 kg) / 1650 mm (16) / 1800 mm (18) / 2200 mm (22)
- Wydłużona kolumna do palet o długości do 2400 mm
- Uchwyt na folię
- Zintegrowany system ważenia
- Fotokomórka do czarnej folii lub produktów kolorowych
- Panel elektryczny podgrzewany (temperatur pracy od -20°C do +20°C)
- Rampa załadowcza
- Zabezpieczenia ochronne i bariery antywłamaniowe
- Wykonany ze stali nierdzewnej
- MONTAŻ ORAZ SZKOLENIE - opcja dodatkowa w zależności od lokalizacji.
| ODBIÓR Z MAGAZYNU | 0 zł |
| WYSYŁKA GRATIS | 0 zł |