Owijarki paletowe do folii stretch czyli automatyczne maszyny do owijania palet

W celu odpowiedniego zabezpieczenia towaru na palecie streczuje się go specjalną folią. Owijarki do palet to nowoczesne narzędzia umożliwiające dokładne owinięcie ładunku przy użyciu mniejszej ilości materiału streczującego niż w przypadku owijania ręcznego. W sklepie Harmadon oferujemy innowacyjne maszyny do palet, w tym streczarki o różnych głowicach gwarantujących wiele funkcjonalności. Dzięki kilkunastoletniemu stażowi na rynku nasi eksperci zdobyli bogatą wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają doradztwo w zakresie doboru urządzeń do specyfiki produkcyjnej zakładu klienta. Zapoznaj się z ofertą Harmadon.

OneWrap to półautomatyczna talerzowa owijarka ładunków na paletach folią stretch.  Typy głowic: - ,,EM'' - Ekonomiczny hamulec mechaniczny (do folii
OneWrap - Owijarka do palet - stacjonarna - talerzowa ,,M''
OneWrapPlus to półautomatyczna talerzowa owijarka ładunków na paletach folią stretch z dociskiem. OneWrap Plus to nowa maszyna, która pozwala
OneWrapPlus - Owijarka do palet - talerzowa z dociskiem - ,,M''
Półautomatyczna owijarka palet folią stretch ProWrap to półautomatyczna owijarka palet folia stretch. Zapewnia wszechstronne możliwości dla intensywnych
ProWrap - Owijarka do palet - talerzowa - ,,FM''
BeeWrap to zaawansowana półautomatyczna owijarka, robot samojezdny.  BeeWrap to mobilna owijarka folią stretch do ładunków na paletach o dowolnym kształcie,
BeeWrap - Owijarka do palet - robot samojezdny - ,,M''

 

Dlaczego warto sięgnąć po owijarki do palet?

W przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją oraz firmach z branży transportowej i logistycznej kluczową rolę odgrywa optymalizacja poszczególnych parametrów pracy. Owijarka paletowa jest narzędziem, które stanowi znaczne usprawnienie procesu pakowania i zabezpieczania palet. Jedną z największych zalet streczarek jest szybkość działania, która jest znacznie większa niż w przypadku, gdy owijanie realizują ręcznie pracownicy. Ważnym aspektem jest również odpowiednie naciągnięcie folii, dzięki któremu można zużyć mniej materiału i stabilniej zapakować paletę. Warto podkreślić także, że streczowanie automatyczne pozwala na zachowanie powtarzalności pakowania, co ułatwia następnie magazynowanie i przewożenie towaru.

Zwróć uwagę na głowicę

Owijarki do palet mogą być wyposażone w różnego rodzaju głowice, które w dużym stopniu determinują sposób działania maszyny do palet. Wśród najpopularniejszych typów głowic znajdują się:

  • hamulec mechaniczny,
  • hamulec elektromagnetyczny,
  • zmotoryzowany rozciąg folii,
  • dwusilnikowy rozciąg folii.

Każdy z wymienionych wyżej rodzajów dopasowany jest do aplikowania pewnych odmian folii. Jeśli nie wiesz, która głowica najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego zakładu, skonsultuj się z naszym specjalistą.

Wysokiej jakości owijarki do palet

W sklepie Harmadon kupisz znakomite owijarki stretch, za których stworzenie odpowiada ceniony producent maszyn do pakowania SIAT. Zamówisz u nas zarówno streczarkę talerzową, talerzową z dociskiem, jak i owijarkę w postaci robota samojezdnego. Nasz sprzęt wyposażony jest w czytelny panel kontrolny, za pomocą którego możesz dopasować model owijania do swoich wymagań. Istotną zaletą naszych foliarek do palet jest ich wytrzymałość oraz niezawodność, dzięki czemu inwestycja w nie szybko się spłaca.

Oprócz doskonałych owijarek do palet oferujemy również inne maszyny do pakowania spełniające najwyższe standardy. Znajdziesz tutaj m.in. bezawaryjne zaklejarki do kartonów oraz efektywne bandownice. Zapraszamy na zakupy!

sklep|harmadon.pl| |sklep|harmadon.pl