Prowadzisz firmę, w której korzystasz z palet i potrzebujesz sprzętu, który pomoże Ci zabezpieczyć towar na nich? Wózek do taśmy PP to z pewnością jedno z urządzeń, które powinno stać się stałym elementem wyposażenia Twojego zakładu. Dobry odwijacz do taśmy potrafi w znaczny sposób ułatwić pracę i przyczynić się do wzrostu jej wydajności. W sklepie Harmadon zapewniamy naszym klientom wysokiej klasy wózki do taśmy PP, które bez zarzutu sprawdzą się w przedsiębiorstwach, gdzie dochodzi do zabezpieczania i pakowania ładunku na paletach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Wózek odwijacz do taśmy PP o średnicy 200 mm. Zwany również wózkiem do odwijania taśmy, to urządzenie służące do wygodnego i efektywnego odwijania taśmy
Wózek odwijacz do taśmy bandującej PP 200 mm
Wózek odwijacz do taśmy PET o średnicy 406 mm. Zwany również ,,wózkiem odwijaczem'', to urządzenie służące do wygodnego i efektywnego odwijania
Wózek odwijacz do taśmy bandującej PET

Zalety bandowania taśmą polipropylenową

Taśma polipropylenowa to materiał, który wyróżnia się bardzo różnorodnym zastosowaniem. Ze względu na wydajność, wytrzymałość oraz zróżnicowanie pod względem szerokości wykorzystuje się go do opinania zarówno małych, jak i dużych paczek. Taśmy PP są z powodzeniem używane do bandowania ręcznego oraz maszynowego. Materiał ten zawiesza się na specjalnych odwijaczach, dzięki którym praca jest szybsza i wygodniejsza. Sprawdź, dlaczego klasowy wózek do bandowania jest tak cennym urządzeniem.

Wózek do taśmy PP – wygoda i efektywność

Aby usprawnić procedurę bandowania towarów na paletach, niezbędny jest wysokiej klasy zestaw urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. Wśród nich wyróżnić można m.in.:

  • napinacz lub paskowacz,
  • wózek do taśmy spinającej,
  • taśmę polipropylenową,
  • zapinki do taśmy.

Każdy z przedstawionych powyżej produktów można nabyć w dobrej cenie w sklepie Harmadon. Wózek do taśmy PP zapewnia odpowiednią podaż materiału spinającego, a jednocześnie zapobiega niekontrolowanemu rozwijaniu się taśmy z rolki. Proponowane przez nas urządzenie wyposażone jest w specjalny hamulec, który po nałożeniu rolki na odwijacz pozwala na zatrzymanie wysuwania się taśmy we właściwym momencie. Istotne z perspektywy użytkownika są również kółka umożliwiające swobodne i komfortowe przemieszczanie wózka. Zamontowany koszyk na akcesoria do pakowania daje szansę na składowanie niezbędnych materiałów w jednym miejscu, co korzystnie wpływa na wygodę pracy. Istotny jest również sposób wykonania uchwytu do wózka – gwarantuje on proste sterowanie całym urządzeniem.

Dostępny u nas odwijacz do taśmy polipropylenowej skonstruowany jest z materiałów, które zapewniają doskonałą wytrzymałość oraz efektywną pracę. Dzięki zastosowaniu stali barwionej proszkowo urządzenie uodpornione jest na negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Sprzedawanym przez Harmadon urządzeniem powinny zainteresować się w szczególności firmy z branży transportowej, handlowej oraz magazynowej.

Korzystny stosunek jakości do ceny – postaw na produkty Harmadon

W sklepie Harmadon możesz zamówić doskonałe maszyny do pakowania towarów, które korzystnie wpłyną na wydajność pracy w Twoim zakładzie. Znajdziesz u nas m.in.:

Jesteśmy znani również jako sprawdzony producent folii stretch po ekstruzji. Oferujemy m.in. biały, transparentny oraz czarny stretch. Zakupy realizowane u nas to gwarancja przystępnej ceny, profesjonalnej obsługi i sprawnej wysyłki. Zapraszamy do skorzystania z oferty Harmadon.

sklep|harmadon.pl| |sklep|harmadon.pl