Taśmy pakowe maszynowe - klejące i samoprzylepne

Jednym z najpopularniejszych sposobów na pakowanie różnego rodzaju produktów jest umieszczanie ich w kartonach. Taśma maszynowa to bardzo istotny element wyposażenia każdego zakładu wykorzystującego automatyczne zaklejarki do kartonów. Są one powszechnie stosowane w wielu przedsiębiorstwach, w tym takich jak m.in. firmy spedycyjne czy produkcyjne. Aby zaklejarki do kartonów mogły działać sprawnie, niezbędne są wysokiej jakości taśmy pakowe maszynowe.

W asortymencie Harmadon znajdują się różnorodne taśmy do pakowania maszynowego. Wypadają one doskonale zarówno pod względem wytrzymałości, jak i kleistości oraz odporności na warunki atmosferyczne.

Taśma pakowa maszynowa SOLVENT 900 m - TRANSPARENT Nazywana również taśmą klejącą maszynową, to specjalna taśma klejąca przeznaczona do pakowania i zabezpieczania paczek,
Taśma pakowa maszynowa SOLVENT 48mm / 900 m - TRANSPARENT

Transparentne i brązowe taśmy maszynowe pakowe

Dobra taśma pakowa maszynowa to podstawa, jeśli korzystasz z zaklejarek do kartonów. W Harmadon dostępne są m.in.:

  • transparentna taśma klejąca maszynowa SOLVENT o długości 900 m,
  • brązowa taśma samoprzylepna maszynowa SOLVENT o długości 900 m.

Taśmy maszynowe pakowe możesz zamówić u nas w wersji pojedynczej lub pakowane po 6 sztuk.

Dla efektywnego działania zakładu, w którym pakuje i zabezpiecza się różne towary, niezbędny jest odpowiedni sprzęt oraz dostosowane do niego akcesoria. Warto postawić na wysoką jakość i zdecydować się na rozwiązania, które zapewnia uznany producent maszyn do pakowania. Tego typu produkty znajdziesz w naszej ofercie – dostępne są u nas m.in.:

Zapraszamy do składania zamówień.

sklep|harmadon.pl| |sklep|harmadon.pl