Blog

Folia stretch do pakowania paczek – gdzie kupić? Czarny strecz

Folia stretch – gdzie kupić ten produkt, żeby się nie rozczarować? Przedsiębiorcy, którzy planują zaopatrzyć swój zakład w stretch, mają wiele możliwości. Nie oznacza to jednak, że podjęcie odpowiedniej decyzji zakupowej jest proste. Jeśli chcesz kupić folię stretch, dopasowaną do swoich potrzeb, powinieneś wiedzieć, czym poszczególne jej rodzaje się różnią od siebie, a także, na co zwrócić uwagę podczas wyboru konkretnego stretchu. Istnieją różne kryteria wyboru, wśród których można wyróżnić np. kolor folii. Jednym z popularnych rozwiązań jest czarny strecz charakteryzujący się specyficznymi właściwościami, które pozwalają mu znaleźć szeroki zakres zastosowań. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy m.in.: jakie kolory folii stretch wyróżniamy, do czego się je stosuje, a także gdzie można kupić folię stretch w kolorze czarnym o wysokiej jakości.
Czytaj więcej

Folia stretch – Gdzie Wyrzucać? Czy jest Opakowaniem? Jaki Kod Odpadu? Czy podlega BDO?

Przed dylematem, gdzie wyrzucać folię stretch, stają zarówno firmy zajmujące się magazynowaniem lub wysyłką towarów, jak i odbiorcy różnego rodzaju przesyłek. Fakt, jak często to pytanie jest zadawane, wynika z tego, że stretchowanie stanowi jeden z najpopularniejszych oraz najskuteczniejszych sposobów zabezpieczania palet. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy różne kwestie związane z utylizacją stretchu. Odpowiadamy między innymi na pytania dotyczące tego, czy folia stretch jest opakowaniem, jaki ma kod odpadu oraz czy podlega BDO.
Czytaj więcej

Folia stretch – waga rolki a cena

Jednym z podstawowych aspektów, który ma wpływ na to, jaka folia stretch zostanie zamówiona, jest jej cena. Na koszt tego produktu wpływa wiele różnych czynników. Ważnym aspektem, który determinuje to, ile kosztuje folia stretch, jest waga rolki. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, co należy wziąć pod uwagę podczas zakupu stretchu oraz jak kształtuje się jego cena w zależności od wagi rolki.
Czytaj więcej

Co to jest folia termokurczliwa?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie proces pakowania towarów bez użycia różnego rodzaju folii. Jednym z nich jest folia termokurczliwa, która stanowi popularne rozwiązanie służące do szczelnego zabezpieczania produktów w wielu branżach np. handlowej i logistycznej. Za jej pomocą można szczelnie pokryć pakowany ładunek i ochronić go przed dostaniem się wilgoci oraz brudu. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, co to jest folia termokurczliwa, czym się charakteryzuje oraz gdzie można ją kupić.
Czytaj więcej

Kiedy warto zainwestować w owijarkę do palet?

Owijarki do palet stanowią podstawowy element wyposażenia firm, które wykorzystują folię stretch w celu zabezpieczenia swojego towaru i przygotowania go do transportu lub magazynowania. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest szybkie owinięcie ładunku za pomocą stretchu, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu tego materiału. Wysokiej jakości foliarka do palet gwarantuje również dużą precyzję działania – zapewnia dokładne pokrycie towaru folią, a co za tym idzie lepszą ochronę przed różnymi zagrożeniami. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy między innymi, jakie są najważniejsze rodzaje owijarek do palet, czym się one od siebie różnią, a także kto powinien wyposażyć swój zakład w taką maszynę.
Czytaj więcej

Folia stretch – co to jest, rodzaje, zastosowanie, jaki stretch kupić?

11.03.2022
Odpowiedź na pytanie, co to jest stretch, może wydawać się z pozoru banalna. Niemal każdy z nas miał do czynienia z tą rozciągliwą folią, która dokładnie zabezpieczała towar na palecie lub chroniła przesyłkę w trakcie transportu. Jeśli jednak zagłębimy się bardziej w ten temat, to zobaczymy, jak bardzo różnorodny jest to materiał oraz przekonamy się, o jego niezliczonych zastosowaniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym minikompendium wiedzy dotyczącym folii stretch.
Czytaj więcej
sklep|harmadon.pl| |sklep|harmadon.pl