Owijarka do palet SIAT ProWrap - talerzowa - głowica z hamulcem elektromagnetycznym ,,FM''
PROWRAP - specyfikacja parametrów urządzenia:
-
Nośność platformy obrotowej: 2400 kg
-
Ilość programów do zapisu: 12 indywidualnych programów
-
Wysokość owijania: 2200 mm (inne jako opcja dodatkowa)
-
Średnica platformy obrotowej: 1650 mm (inne jako opcja dodatkowa)
-
Rozciąg folii: 100–400%, płynna regulacja co 10%
-
Naciąg folii: sterowanie z panelu, zakres 1–99
-
Rodzaj głowicy: VIKING DM – dwa silniki
-
Wydajność: 25–35 palet/h
-
Prędkość obrotowa platformy: 6–12 rpm
-
Zasilanie: 220/240 V 50/60 Hz lub 400 V 50/60 Hz
-
Poziom hałasu: 72 dB(A)
-
Temperatura pracy: 5–40°C
Chcesz skrócić czas owijania palet folią stretch? Wybierz półautomatyczną owijarkę ProWrap i popraw wydajność logistyki magazynowej. Owijarka talerzowa ProWrap usprawni proces pakowania i zmniejszy koszt zabezpieczenia jednej palety. Wprowadź innowacyjne rozwiązania w swojej firmie, które wpłyną na jej rozwój. Poznaj zalety owijarki talerzowej ProWrap typu „FM” i zwiększ wydajność produkcyjną przedsiębiorstwa.
ProWrap owijarka talerzowa – zalety
Owijarka do palet ProWrap to bezpieczne urządzenie, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa UE. Dzięki owijarce talerzowej ProWrap polepszysz bezpieczeństwo i zwiększysz komfort pracy. Oferowane przez nas urządzenie pakujące posiada wiele funkcji i zalety między innymi:
- hamulec elektro-magnetyczny do folii STD, PRE-STRETCH,
- prosty w obsłudze 7-calowy ekran dotykowy,
- 12 programów indywidualnych i nieskończoną bibliotekę na Siat OptiRun,
- 4 automatyczne i ręczny tryb pracy,
- niezależna prędkość głowicy góra/dół i prędkość platformy,
- niezależna regulacja ilości górnych i dolnych owinięć,
- opcja naprężenia folii,
- możliwość blokady panelu,
- wytrzymałą i solidną konstrukcję o nośności 2400 kg,
- możliwość łatwej relokacji przy użyciu wózka widłowego.
Decydując się na owijarkę do palet ProWrap, otrzymasz dostęp do Systemu Zdalnego Monitorowania pracy urządzenia w czasie rzeczywistym. Dostępne są trzy różne pakiety, które różnią się między sobą możliwościami i liczbą funkcji. Z owijarką ProWrap możesz połączyć się za pomocą PC, tabletu czy smartphone‘a. W ten sposób zyskasz dostęp do statystyk (licznik palet i cykli) i pomiaru zużycia folii.
ProWrap owijarka do palet – zwiększ wydajność magazynu
ProWrap to owijarka do palet, dzięki której nie tylko usprawnisz proces owijania ładunków, ale też poprawisz jakość pakowania. Urządzenie umożliwia zapisanie w jego pamięci 12 indywidualnych programów. Cykle owinięć możesz dostosować do specyfikacji towaru. Dzięki temu rozwiązaniu zminimalizujesz ryzyko uszkodzenia palety w transporcie oraz zwiększysz liczbę zabezpieczonych palet w ciągu godziny. Szybsza praca magazynu może poprawić wydajność produkcyjną przedsiębiorstwa i tym samym zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku.
Jako producent folii stretch Harmadon oferujemy różnego rodzaju wytrzymałe folie stretch i bezawaryjne urządzenia pakujące, takie jak np. owijarki do palet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.
| Nośność platformy obrotowej: | 2400 KG |
| Ilość programów do zapisu: | 12 indywidualnych programów |
| Wysokość owijania: | 2200 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Średnica platformy obrotowej: | 1650 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Rozciąg folii: | 100-400 % płynny co 10 % |
| Naciąg folii: | Sterowanie z panelu zakres 1-99 |
| Rodzaj głowicy: | VIKING DM - dwa silniki |
| Wydajność: | 25–35 palet/h |
| Prędkość obrotowa platformy: | 6–12 rpm |
| Zasilanie: | 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz |
| Poziom hałasu: | 72 dB(A) |
| Temperatura pracy: | 5–40°C |
Opcje dodatkowe urządzenia:
-
Fotokomórka do ciemnych ładunków
-
Rampa standardowa – L = 1 490 mm
-
Rampa wydłużona – L = 1 870 mm (do załadunku palet wózkiem paletowym)
-
Stół OTWARTY – wersja HS, możliwość wjazdu z trzech stron
-
Rama do instalacji w podłożu
-
Odcięcie typu „dziurkacz” (dla PW & DM)
-
System ważący z własnym wyświetlaczem
-
Wersja do niskich temperatur – do –20°C
-
Głowica PW do folii o szerokości 750 mm
-
Siatki bezpieczeństwa
- MONTAŻ ORAZ SZKOLENIE - opcja dodatkowa w zależności od lokalizacji.
| ODBIÓR Z MAGAZYNU | 0 zł |
| WYSYŁKA GRATIS | 0 zł |