Owijarka do palet SIAT OneWrapPlus - Owijarka do palet - talerzowa z dociskiem - ,,M''
OneWrapPlus - parametry techniczne urządzenia:
-
Nośność platformy obrotowej: 2400 kg
-
Ilość programów: 9 programów automatycznych + 1 program ręczny
-
Wysokość owijania: 2200 mm (inne wysokości dostępne jako opcja dodatkowa)
-
Średnica platformy obrotowej: 1650 mm
-
Rozciąg folii: STD 150–180%
-
Rodzaj głowicy: głowica mechaniczna „M”
-
Docisk pneumatyczny: dostępny, umożliwia stabilizację lekkich i niestabilnych ładunków podczas owijania
-
Wydajność: 25–35 palet/h
-
Prędkość obrotowa platformy: 6–12 rpm
-
Zasilanie: 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz
-
Poziom hałasu: 72 dB(A)
-
Temperatura pracy: 5–40°C
Proces owijania ładunków na paletach folią stretch może przebiegać szybciej i wydajniej z owijarką talerzową OneWrapPlus. Urządzenie jest rozszerzeniem podstawowej wersji OneWrap. Wariant Plus wyposażony jest w docisk pneumatyczny, głowicę z hamulcem mechanicznym i zmotoryzowany rozciąg folii zwiększający jej powierzchnię. Dzięki urządzeniu zoptymalizujesz czas pakowania ładunku i poprawisz wydajność logistyki magazynowej. Poznaj zalety owijarki talerzowej z dociskiem OneWrapPlus i zwiększ konkurencyjność swojej firmy.
OneWrapPlus owijarka do palet – zalety
Z owijarką talerzową OneWrapPlus zautomatyzujesz czasochłonny proces pakowania. Tym samym podniesiesz wydajność produkcyjną przedsiębiorstwa i obniżysz koszty zabezpieczania ładunku. Oferowane przez nas urządzenie pakujące posiada wiele funkcji i zalet między innymi:
- prosty w obsłudze hamulec mechaniczny do folii STD 17-30 um i PRE-STRETCH,
- docisk pneumatyczny z kontrolą docisku w niezależnym panelu,
- 10 programów i 5 trybów pracy,
- intuicyjny panel sterowania z dużym i czytelnym wyświetlaczem,
- możliwość łatwej relokacji przy użyciu wózka widłowego,
- funkcję programowania ilości owinięć,
- opcję wstrzymania i wznowienia pracy w dowolnym momencie,
- system wstępnego rozciągu folii i niezależna kontrola naciągu,
- solidną konstrukcję i gwarancję maksymalnego ciężaru na poziomie 2400 kg (bez platformy HSD).
Owijarka OneWrapPlus wyposażona w docisk pneumatyczny zapewnia bezpieczne i precyzyjne owijanie lekkich ładunków. Z tym urządzeniem odpowiednio zabezpieczysz towar do transportu. Dzięki możliwości programowania owinięć wystarczy, że operator raz zaprogramuje 10 programów, a następnie w razie potrzeby po prostu przywoła żądany program owijania.
OneWrapPlus owijarka talerzowa z dociskiem – mniejsze zużycie folii
Owijarka do palet OneWrapPlus pozwoli Ci zmaksymalizować efekty Twojej pracy oraz obniżyć koszt zabezpieczenia jednej palety. Zmotoryzowany system rozciągu zwiększa powierzchnię taśmy. Zastosowana technologia pozwala w sposób optymalny wykorzystać folię, co jest wyjątkowo trudne przy ręcznym owijaniu.
OneWrapPlis owijarka do palet SIAT – intuicyjny panel
Półautomatyczna owijarka do folii stretch jest wyposażona w intuicyjny panel sterujący. Dzięki ikonom na panelu sterowania obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Operator może w każdej chwili przywołać żądany program owijania z panelu sterowania oraz wstrzymać i wznowić pracę w dowolnym momencie.
Jako producent folii stretch doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru, dlatego w naszym sklepie znajdziesz folie stretch i sprawdzone urządzenia pakujące, takie jak np. owijarki do palet. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.
| Nośność platformy obrotowej: | 2400 KG |
| Ilość programów do zapisu: | 9 + 1 program do trybu ręcznego |
| Wysokość owijania: | 2200 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Średnica platformy obrotowej: | 1650 mm |
| Rozciąg folii: | STD 150-180 % |
| Rodzaj głowicy: | Głowica mechaniczna ,,M'' |
| Wydajność: | 25–35 palet/h |
| Prędkość obrotowa platformy: | 6–12 rpm |
| Zasilanie: | 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz |
| Poziom hałasu: | 72 dB(A) |
| Temperatura pracy: | 5–40°C |
Wyposażenie dodatkowe owijarki do palet OneWrap:
- Zintegrowany system ważenia po urządzeniem,
- Dostępne różne średnice platform obrotowych, głowice oraz wyższe kolumny (jako opcja dodatkowa).
- MONTAŻ ORAZ SZKOLENIE - opcja dodatkowa w zależności od lokalizacji.
- Fotokomórka do czarnej folii lub produktów kolorowych,
- Panel elektryczny podgrzewany (temperatur pracy od -20°C do +20°C),
- Rampa załadowcza zwykła lub wydłużona,
- Zabezpieczenia ochronne i bariery antywłamaniowe,
- Wykonanie ze stali nierdzewnej,
- Inna kolorystyka urządzenia,
- Opcjonalne średnice platformy: 1500 mm z wcięciem typy E (maks. 1200 kg) lub standardowe 1650 mm (16) / 1800 mm (18) / 2200 mm (22)
- Wydłużona kolumna do palet o długości do 2400-3000 mm,
- Rozciągnięcie wstępne folii do Standardowych oraz prestretch - głowica LP do 240 % - zmotoryzowany system rozciągania
- Uchwyt na folię,
- Etykieciarka do palet
| ODBIÓR Z MAGAZYNU | 0 zł |
| WYSYŁKA GRATIS | 0 zł |