Owijarka do palet SIAT OneWrapPlus - Owijarka do palet - talerzowa z dociskiem - rozciąg do 300% ,,LP''
OneWrapPlus - informację ogólne
SIAT Onewrap Plus to owijarka z dociskiem pneumatycznym włoskiej marki Siat, która pozwoli Ci zmaksymalizować efekty Twojej działalności związanej z owijaniem. Dzięki ikonom na panelu sterowania niezwykle szybko można ustawić kompletny program owijania, który zoptymalizuje folię nałożoną na wszystkie różne produkty, które mogą być potrzebne do owijania.
To nie jedyny „Plus” maszyny: bardzo solidna konstrukcja i gwarancja maksymalnego udźwigu platformy 2400 kg (bez platformy otwartej z wcięciem ,,E''). Dzięki maksymalnie 10 konfigurowalnym programom owijania do zapisu, które można zaprogramować w dowolny sposób. Brak konieczności programowania za każdym razem oraz możliwość edycji programów w dowolnym momencie.
Typ głowicy - opis
- ,,LP'' zmotoryzowany rozciąg folii (150%/200%/240%/300% do folii POWER, SUPER POWER)
Głowica ze wstępnym zmotoryzowanym rozciągiem folii, stosowana przy większych ilościach owijanych palet. Rozciągnięcie folii przekłada się na ekonomię w zakładzie. Jest to głowica gdzie bardzo dokładnie możemy dozować naciąg/naprężenie folii, możemy owijać ładunki delikatne balansując pomiędzy naprężeniem folii na maszynie a ściśliwością folii rozciągniętej.
Rodzaj docisku:
Docisk pneumatyczny o zakresach:
- zakres pracy min. 1400 max. 2200 mm (STD)
- zakres pracy min. 1600 max. 2600 mm (STD)
- zakres pracy min. 1800 max. 3000 mm (STD)
Docisk pneumatyczny pozwala zachować bezpieczny i prawidłowy cykl owijania bardzo lekkich produktów. Kontrola docisku odbywa się na niezależnym panelu sterowania.
Zalety:
- Elastyczność
- Niezawodność
- Łatwy montaż
- Przyjazny dla użytkownika panel sterowania
Idealne dla branż
- Wina i alkohole
- Żywność i nabiał
- Przemysł logistyczny
- Handel elektroniczny
Dobierz odpowiednie materiały pakowe:
- Zamów folię stretch, taśmy pakowe oraz arkusze foliowe / nakrywki na palety i skutecznie zabezpiecz swój ładunek.
| Nośność platformy obrotowej: | 2400 KG |
| Ilość programów do zapisu: | 9 + 1 program do trybu ręcznego |
| Wysokość owijania: | 2200 mm (inne jako opcja dodatkowa) |
| Średnica platformy obrotowej: | 1650 mm |
| Rozciąg folii: | 240-300 % |
| Naciąg folii: | Sterowanie z panelu zakres 1-99 |
| Rodzaj głowicy: | Głowica zmotoryzowana ,,LP'' |
| Wydajność: | 25–35 palet/h |
| Prędkość obrotowa platformy: | 6–12 rpm |
| Zasilanie: | 220/240V 50/60Hz lub 400V 50/60Hz |
| Poziom hałasu: | 72 dB(A) |
| Temperatura pracy: | 5–40°C |
Wyposażenie dodatkowe owijarki do palet OneWrap:
- Zintegrowany system ważenia po urządzeniem,
- Dostępne różne średnice platform obrotowych, głowice oraz wyższe kolumny (jako opcja dodatkowa).
- MONTAŻ ORAZ SZKOLENIE - opcja dodatkowa w zależności od lokalizacji.
- Fotokomórka do czarnej folii lub produktów kolorowych,
- Panel elektryczny podgrzewany (temperatur pracy od -20°C do +20°C),
- Rampa załadowcza zwykła lub wydłużona,
- Zabezpieczenia ochronne i bariery antywłamaniowe,
- Wykonanie ze stali nierdzewnej,
- Inna kolorystyka urządzenia,
- Uchwyt na folię,
- Etykieciarka do palet
| ODBIÓR Z MAGAZYNU | 0 zł |
| WYSYŁKA GRATIS | 0 zł |