Kartony tekturowe - klapowe

Kartony tekturowe są świetną metodą na odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Prowadzisz działalność opierającą się na wysyłce towaru do klientów? Chcesz mieć pewność, że dotrze on do nich nieuszkodzony lub po prostu potrzebujesz solidnych kartonów? Sprawdź nasze pudełka kartonowe. Przygotowaliśmy dla Ciebie sztywne i odporne na uszkodzenia kartony tekturowe w atrakcyjnych cenach.

Karton klapowy 420x250x250mm - 30 szt. Pudełko klapowe o wymiarach wewnętrznych: ✔️ 420 mm ​✔️ 250 mm ✔️ 250 mm Karton
Karton klapowy 420x250x250mm - Gabaryt C - 30 szt.

Kartony tekturowe – optymalna ochrona delikatnej przesyłki

Opakowania kartonowe stanowią prostą i efektywną metodę zabezpieczenia przesyłki. Podczas przygotowywania towaru do transportu należy dopilnować, aby był on chroniony przed uderzeniami, upadkami oraz innego rodzaju zagrożeniami. Kartony tekturowe oferowane przez nasz sklep nadają się do tego doskonale. Są to kartony klapowe wykonane z trzywarstwowej tektury o fali B. Jest to materiał lekki, ale jednocześnie odpowiednio twardy i sztywny. Pudełko kartonowe z odpowiednim wypełnieniem wnętrza optymalnie zabezpieczy transportowany produkt przed uszkodzeniem.

Kartony tekturowe – ekologiczne produkty o uniwersalnym zastosowaniu

Warto zwrócić też uwagę na to, że kartony tekturowe można wykorzystać na różne sposoby. Kartony klapowe dostępne w naszej ofercie mogą zostać użyte zarówno jako opakowanie towarów do wysyłki, jak i wykorzystane w celach magazynowania towaru. W sklepie Harmadon znajdziesz m.in. zestaw składający się z 30 sztuk pudełek klapowych o rozmiarach wewnętrznych: 420x250x250 milimetrów.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W sklepie Harmadon czekają na Ciebie solidne kartony tekturowe, których cena pozostaje w bardzo korzystnym stosunku do jakości. Jeśli w swoim zakładzie realizujesz wysyłkę i zastanawiasz się, gdzie kupić kartony klapowe, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

sklep|harmadon.pl| |sklep|harmadon.pl